Tervisereisid / Tšehhi / Laste ravimine Tšehhis / Laste ravimine Marianske Lazne kuurordis

Laste ravimine Marianske Lazne kuurordis

 

 

Erinevates kuurordi sanatooriumites toimub 6-15-aastaste laste ravi lastevanemate või teiste sugulaste saatel. Teie poolt esitatud haigusloo ja balneoloogiale ja taastusravile spetsialiseeruva lastearsti esmase läbivaatuse alusel koostatakse Teie lapsele individuaalne raviplaan, kasutades valitud protseduure järgmiste haiguste raviks:

 

  • Neerude ja kuseteede haigused - kroonilised ja korduvad neerude ja kuseteede põletikud, põie operatsioonijärgne seisund, neeru- ja põiekivid peale iseeneslikku väljumist, operatsiooni või kivipurustust. See on ainus raviasutus maailmas, mis kombineerib looduslikke ravimeid - mineraalvett, sellega kaasnevat gaasi ja muda - kaasaegsete meetoditega normaalse urineerimise taastamiseks. Ravitakse urineerimise funktsionaalseid häireid (tundlik põis, urineerimishäire, liigne uriini kogumine põies, kontrollimatu päevane urineerimine, kusepidamatus). Need häired võivad tekkida nii iseseisvalt kui ka neerude ja põie põletike tagajärjel või vesikoureteraalse refluksi tagajärjel. Nende taustal võib tekkida kõhukinnisus, kalduvus kõhukinnisusele või probleemid kontrollimatute väljaheidetega.

 

  • Günekoloogilised põletikud ja väikevaagna piirkonna operatsioonijärgsed seisundid, k.a. peale pimesoolepõletikku ja ennetavaid günekoologilisi operatsioone viljatuks jäämise vältimine täiskasvanueas.

 

  • Hingamiselundkonna haigused: korduvad ülemiste hingamisteede põletikud, angiin, sinusiit, allergilised külmetused, sage bronhide, kopsude põletik või astma.

 

 

 


 

 

Haige lapse jaoks on soovitatav raviaeg kuurordis 3-4 nädalat 1 kord aastas või 2 nädalat kaks korda aastas. Ennetusprogrammides keskendutakse rühivigade, lampjalgsuse, rasvumuse ravile, õige hingamise ja toitumisharjumuste loomisele, laste immuunsuse ja füüsilise arengu parandamisele.


Laste dieettoitlustus.


Klassikalise laste kuurortreisi hinna sisse kuulub esmane arsti läbivaatus, kontroll-läbivaatused üks kord nädalas või vajaduse korral, lõplik läbivaatus ja arsti kokkuvõte ravitulemuste alusel. Protseduuride arv reguleeritakse lapse seisundi järgi. Samuti kuulub hinna sisse vereanalüüs, uriinianalüüs ning urineerimise funkstionaalsete häirete korral (3-4 nädala pikkune ravi) ka uriini voolu mõõtmine ja jääkuriini mõõtmine (ultraheliuuring).


Samuti on olemas tööajaväline lapse põetus, kuid see teenus ei ole reisi hinna sees, vaid alati lisatasu eest.


 

Ravimine

al. ... aastast 

Sanatoorium

6

Centralni Lazne 4*

12

Grand Hotel Marienbad 4*

12

Hvezda – Skalnik 4*

12

Labe 3*

12

Nove Lazne 5*

12

Pacifik -Astoria 4*

12

Svoboda 3*

 

Reisige meiega:

  • Kõikide Eesti reisikorraldajate puhkusereise ilma mingi juurdehindluseta (Tez Tour, Novatours, Aurinko, GoAdventure)
  • Individuaalreise üle kogu maailma
  • Parimad pakkumised parimate hindadega
  • Kõikidel meie reisikonsultantidel on vähemalt 5-aastane turismis töötamise kogemus. Käime regulaarselt tutvumas uute sihtkohtade ja hotellivalikuga ning teeme oma parima selleks, et anda teile asjatundlikku nõu ja aidata teil veeta täiuslik puhkus!